Animacja

wprawiamy statyczność w ruch

Tworzymy animacje video na potrzeby digital signage, internetu jak również spotów tv.

Większość naszych prac z zakresu animacji video świadczymy jako nieodzowny element kampanii reklamowych prowadzonych dla naszych klientów.

Tworzymy:

  • videomontaże z gotowych materiałów graficznych
  • animacje tworzone od podstaw
  • slajdy graficzne
  • spoty reklamowe na platformy video
  • reklamy animowane dla firm np. na telebimy

W naszej codziennej pracy posługujemy się kombinacją różnych technik animacyjnych. Jednocześnie większość materiałów graficznych przygotowujemy samodzielnie. Finalnie zajmujemy się postprodukcją stworzonych animacji aby efekt końcowy był w pełni satysfakcjonujący i niósł zamierzony przekaz.

 

9 lat

doświadczenia w tworzeniu animacji

347

zrealizowanych projektów

19 TB

przetworzonych danych

Wyceń swój projekt

Proces realizacji

Zobacz jak przygotowujemy dla Ciebie projekty

Omówienie koncepcji

Przed każdą realizacją dokładnie omawiamy cele, koncepcję a co za tym idzie detale. Wszelkie ustalenia uwzględniamy w podpisywanym zleceniu. Dzięki temu zachowujemy porządek realizacji i unikamy niedopowiedzeń.

Praca nad projektem

Zaczynamy prace nad projektem. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Przedstawiamy wstępną koncepcję graficzną jeśli projekt to zakłada.

 

Przedstawienie projektu

Przedstawiamy projekt lub koncepcję, dzięki której klient może wyrazić swoje ewentualne uwagi. Na ich podstawie wprowadzamy zlecone zmiany i modyfikacje.

Finalizacja projektu

Po zaakceptowaniu projektu, finalizujemy wdrożenie przekazując pliki w formacie finalnym dostosowanym do potrzeb klient i źródłowym łącznie z prawami autorskimi na wykonaną pracę.

Portfolio

Zrealizowaliśmy już setki projektów

/